pondělí 2. března 2015

Náušnico-stojano-obraz

Jak už jsem minule předesílala, chystala jsem se na veledílo, abych měla konečně nějaké důstojné úložiště svých náušnic. Rámeček jsem koupila hned v pondělí, nabarvila a v úterý vyrazila do galanterie. Ale ouha, netušila jsem, že vínově červená barva je tak neobvyklá, aby v ní neměli ani stuhu, ani mašli, ani krajku, prostě nic. Vůbec, ale vůbec nic! Ze zoufalství jsem vzala aspoň krajku bílou. Kolem papírnictví jsem se zarazila a vběhla dovnitř. Nu co, tak je třeba improvizovat, překopu původní záměr, koupím vínovou čtvrtku a na ní bude ta bílá krajka parádní. Jenže to bylo pro změnu papírnictví s drogerií. Zoufalí lidé dělají zoufalé činy, tudíž jsem domů dorazila sice bez vínové, za to s bílou krajkou a červeným krepákem. Mimochodem absolutně netuším, co s ním budu dělat.
Druhý den jsem teda chtě nechtě jela do centra a tam po dlouhém hledání ulovila vínovou stuhu. Chtěla jsem ještě vínovou s puntíky či něčím podobným, ale to jsem opět narazila. Vzala jsem tedy aspoň tu obyčejnou a metla domů.


Vyzbrojená jsem byla - včetně potřebné skleničky vína v pozadí (samozřejmě kvůli inspiraci)...
Nu, takhle by to asi šlo...


přilepeno, nacvakáno, přichystáno k zavěšeníBohužel zatím nemám finálně dodělanou předsíň, takže obraz zatím stojí v pokoji....časem by se měl přemístit k zrcadlu, ale nejdřív se tam musí nastěhovat botník a věšák, aby se zjistilo, kde zbyde místo na obraz. Ráda bych si na dolní stranu dala hřebíčky a na ně třeba řetízky. Ale nejsem si jistá, že to rám zvládne. Přeci jen to není nic bytelného, ale "papírák" z Hornbachu.
Tady je jeho prozatimní finální podoba. Musím ještě vymyslet, jak na něj umístím náušnice zvané pecky. Většinou je mám lupnuté na origoš obalech, tak možná tak zůstanou a zavěsím je pomocí vánočních háčků na ozdoby. Nebo mě možná časem napadne něco lepšího. Navíc oproti původnímu plánu vykukují svorky, kterými jsou přicvaknuté stuhy a krajky. Měly být schované v rámu, ale bohužel, to mi nějak nevyšlo. Když se na to člověk nesoustředí, není to vidět. Přesto bych to časem ráda zamaskovala. Jen co vymyslím jak. Rozhodně to není finální podoba, postupem času budu dozdobovat, přemisťovat, atd. Prostě už to tak mám. I s bytem. Nějak to poskládám a postupně přesunuju, měním a pošoupávám, až se jednou podívám a vím, že přesně tohle je přesně ta podoba, v jaké to chci mít.


Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.