středa 23. září 2015

Protože...

Protože jsou dny, kdy člověk potřebuje být sám se sebou...
Protože samolepek není nikdy dost...
Protože u paničky pod peřinou je stejně nejlíp...
Protože léto je nenávratně pryč a dlouhé, tmavé večery už klepou na dveře...
Protože nejlepším lékem na nespavost je monsieur Poirot a horké kakako...

4 komentáře:

 1. Jééééé, hurááá, nový článeček. :-D Šmejdila jsem tu dobrou chvíli a konečně jsem se dočkala :-) Pěkné čtení i obrázky. Tak monsieur Poirot a jeho malé šedé buňky nezklamou nikdy :-) Na něj bych mohla koukat do zblbnutí. :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já vím, lajdačila jsem :) Byla jsem na školení v Brémách, tak byla nucená odmlka :) Ale určitě se tu brzo vyskytne reportáž z Brém ;) S Poirotem jsme na tom podobně, usínám u filmů s ním už 7 let a stále se mi neomrzel!

   Vymazat
  2. Jééé, tak to se budu těšit... Mě už taky ubylo volného času, jsem si konečně našla práci, takže tohle byla taková příjemná odměna :-) Mě na Poirota naučila koukat mamka, a stejně tak i na Columba. Víceméně, to jsou jediné dva seriály, které moje mamka sleduje :-) A když na víkend přijedu na návštěvu, tak na něj koukáme spolu, u toho kávičkujeme a snažíme se nevyrušovat se navzájem :-D Mamka totiž nesnáší, když v nejdůležitějším bodě zápletky do ní začnu mluvit :-D Já na detektivky nejradši koukám sama, protože když na to kouká i můj drahý, tak to má fůru blbých keců.
   Jo, a k té knize Štěstí, láska, čokoláda je i pokračování, a momentálně obě knihy mají některé knihkupectví ve výprodeji. Já měla půjčenou jen tu první, ale měla jsem co dělat, abych tak útlou knihu vůbec přečetla :-D Nějak mi nesedla.

   Vymazat
 2. Jů, ty máš tedy veget .... v obýváku:-))

  OdpovědětVymazat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.