čtvrtek 25. února 2016

Malé velké radosti

Milovaná dáma s kaméliemi a přenos z ruského Bolšoj baletu...

Nová nástěnka nad postelí. Miluju lepící tabulovou fólii =)
Společné šití s holkama v Hrádku - peněženka, psaníčko a kosmetický kufřík. Blani, děkuji za příjemnou společnost u stolu :) Heli, Pavli, díky za trpělivost, cenné rady a podporu ve chvíli, kdy mám chuť mrštit se vším do kouta :)

Ustelu si kdekoli. Hlavně v koši s prádlem, nachystaným do pračky :)

Nevidět se s někým půl roku znamená při následném setkání zažít nezapomenutelný a náročný večer (ne, není to zelená, je to voda v zelené sklenici :))

Překážky jsou od toho, aby se překonávaly. Jednou dám tu stojku do rovna a jednou v ní udělám i ty kliky :)

5 komentářů:

 1. Téda, Blani, to jsou zase takové poklady! Chrochtám blahem. ;) S velkým potěšením jsem si řádně zvětšila fotku Tvojí nástěnky a pokochala se vším, co tě inspiruje. Ten nápad s tabulovou nástěnkou je prostě senzační. No a ty botičky a Bolšoj, tvoje čupr tvoření a sportování (ať už v hospůdce u zelené skleničky ;) nebo v opravdové tělocvičně) je jasným znakem toho, že si umíš užívat všechny radosti, co život nabízí. A to se mi na tobě tolik líbí ;).
  Papa, Vivi

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vivinko tak to sis určitě všimla obalu od jedné, poslední dobou velmi často zmiňované, knížky, že? :) Inu není to ani tak inspirace, jako spíš obrázky, které se mi moc líbí (zbytek je schovaný ve složce s andílky ze základky a čeká na svou chvíli) a uklidňuje mě dívat se na ně. Jojo, tvorba nástěnky je prostě skvělá činnost = ) Nelze se tedy rozloučit jinými slovy, než "nástěnkám zdar, morousům zmar" :)

   Vymazat
 2. Super fotky :)

  Jsem nová čtenářka :)
  Sleduj mne také na :
  www.lucieglam.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji, nejsem zrovna zdatný fotograf, nemám na fotky ani patřičnou trpělivost, ani ty správné nápady. Ale někdy se zadaří :) Ráda se k tobě podívám, pohodovou neděli :)

   Vymazat
 3. Super fotky :)

  Jsem nová čtenářka :)
  Sleduj mne také na :
  www.lucieglam.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.